Hakkımızda

Sektörün kalbinde, sekiz yıldır birbirinden iyi projelere imza atan TavFilm olarak, televizyon dünyasının başarılı yapım şirketlerinden biri haline geldik. Ses getiren birçok tanıtım filmi, reklam filmi, belgesel ve kamu spotunun prodüksiyon hizmeti tarafımızca sağlandı.

Bu projelerde beraber çalıştığımız kamu kurum ve kuruluşlardan bazıları;

TC Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, TC Sağlık Bakanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Gaziosmanpaşa Belediyesi’dir.

Zaman zaman çeşitli kanallarda canlı yayın-bant yayın, onlarca tv programı hazırladık. Ekonomi, sağlık, eğitim, yemek, müzik, yarışma, eğlence, ve sektörel birçok tv programına TavFilm olarak imzamızı attık.

Çalıştığımız kanallardan bazıları;

TRT Belgesel, Kanal A, Kanal 7, Atv, Show Tv’dir. Firmaların ve onların insanlarla buluşturmak istedikleri ürünlerin tanıtım filmlerindeki hassasiyetine, uzun zamandır bizler de ortak oluyoruz.

Çünkü iyi bir tanıtım filminin önemini bildiğimiz gibi, iyi bir tanıtım filmi nasıl olmalıdır, onu da biliyoruz. Aynı şekilde reklam filmlerinde de; İyi bir strateji, kreatif bir fikir ile, güzel bir film seyirciye sunulursa beklentinin de ötesinde sonuçlara ulaşabileceğini biliyoruz. Ve uzun zamandır da bu işin her aşamasında kurumsal firmalarla çalışıyoruz.

Her geçen gün değişen ve gelişen medya sektörüne paralel olarak geliştirdiğimiz teknik altyapımız, ekipmanımız ve donanımlı ekibimizle görsel efekt, hareketli grafikler, 2D-3D animasyon, 3D modelleme, ses tasarım, kurgu ve dijital renk düzeltme hizmetleri de veriyoruz.

REFERASLARIMIZ